Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων

Πρόγραμμα Μαθημάτων Εργαστηρίων Πρόγραμμα Μαθημάτων Αιθουσών
Εργ. Υπολογιστών 1 (Πρώην ΓΕΝΙΚΟ 1)
Εργ. Υπολογιστών 2 (Πρώην ΓΕΝΙΚΟ 2)
Εργ. Υπολογιστών 3 (Πρώην ΠΚ2)
Εργ. Υπολογιστών 4 (Πρώην ΣΕΥΠ)
Εργ. Υπολογιστών 5 (Πρώην ΤΗΛΕΙΑΤΡΙΚΗΣ)
Εργ. Υπολογιστών ΠΚ3
Εργ. Υπολογιστών ΠΚ5
Εργ. Υπολογιστών - 10
Εργ. Υπολογιστών - 12
Εργ. 11
Εργ. Μικροηλεκτρονικής
Εργ. Υπολογιστών Πολυμέσων
Γ4
Γ5
Γ6
Γ7
K28
ΣΤΕΦ - 1 (Καμάρης)
ΣΤΕΦ - 2 (πρώην ΣΕΥΠ)
 
Για τους χώρους των μαθημάτων δείτε τον ηλεκτρονικό χάρτη του τμήματος 

15/2/2019
Η εργαστηριακη ομαδα 9 
<<ΔΟΜΕΣ-ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ>> Τεταρτη 19.00-21.00 καταργηται

-----
Η εργαστηριακη ομαδα 9 
<<2-Εισαγωγή στις Τηλεπικοινωνίες>> Τριτη 19.00-21.00 καταργηται

-----
Η εργαστηριακη ομαδα 7
<<4-Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος>> ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9.00-11.00 καταργηται

-----
Η εργαστηριακη ομαδα 8
<<4-Θέματα Προγραμματισμού Διαδικτύου>> ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.00-13.00 καταργηται

-----
Οι εργαστηριακες ομαδες 5 και 6
<<4-Αριθμητική Γραμμικη Αλγεβρα>> ΠΕΜΠΤΗ 9.00-11.00 και 11.00-13.00 καταργουνται

-----
Η εργαστηριακη ομαδα 2
<<6Λ-Βιοπληροφορικη και Προσομοιωση Φυσιολογικων Συστηματων>> ΤΡΙΤΗ 18.00-20.00 καταργηται

14/2/2019
Η θεωρία <<2-Αρχιτεκτονική Υπολογιστών>>
με τον κο ΚΟΡΝΑΡΟ μεταφέρεται 9.00-12.00 στην αίθουσα Κ28, την ιδια μερα
-----
Η θεωρία <<2-Διακριτά Μαθηματικά>>
με τον ΣΜΥΡΝΑΚΗ μεταφέρεται 12.00-15.00, την ιδια μερα στην ιδια αιθουσα
-----
Οι εργαστηριακες ομαδες 1,2 και 3
<<2-Αρχιτεκτονική Υπολογιστών>> με τον ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ
μεταφερονται 15.00-17.00 , 17.00-19.00 , 19.00-21.00 αντιστοιχα, 

την ιδια μερα στο ιδιο εργαστηριο
-----
Οι εργαστηριακες ομαδες 1 και 2 
<<4-Θέματα Προγραμματισμού Διαδικτύου>> με τον ΤΣΑΜΗ
μεταφερονται στο εργαστηριο 5ΕΡΓ, 
την ιδια μερα 
-----
Οι εργαστηριακες ομαδες 9 και 10
<<2-Εισαγωγή στις Τηλεπικοινωνίες>>

μεταφερονται στο εργαστηριο 5ΕΡΓ, την Τεταρτη 13.00-15.00, 15.00-17.00 αντιστοιχα
-----
H εργαστηριακη ομαδα 3
<<6Δ-Τεχνολογία Παιγνίων>>

μεταφερονται την Πεμπτη 8.00-10.00 στο 3Εργ

13/2/2019
Η θεωρία <<5Υ-ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΜΑΘΗΣΗ>>
με τον κο Παπαδακη Ν. καταργηται
-----
Η θεωρία << 6Λ-Διαχείριση Έργων Πληροφορικής>>
με τον κο Τσικνακη μεταφέρεται στην αίθουσα Γ6
-----
Η θεωρία <<4-Δίκτυα ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ>> με τον κο Παναγιωτακη
μεταφέρεται 15.00-18.00 στην αιθουσα ΣΤΕΦ1 την ιδια μερα
-----
Η θεωρία <<2-Μικροηλεκτρονικη>>>  με τον κο Παναγιωτακη
μεταφέρεται 15.00-18.00 στην αιθουσα ΣΤΕΦ1 την ιδια μερα

12/2/2019
οι εργαστηριακες ομαδες 1 και 2
<<6Δ-Ασύρματα Δίκτυα>> με την κα ΜΠΟΥΡΔΕΝΑ
μεταφερονται στο 12ΕΡΓ την ώρα και μέρα.
-----
οι εργαστηριακες ομαδες 6 και 7
<<2-Εισαγωγή στις Τηλεπικοινωνίες>> με την κα ΜΑΤΘΑΙΟΥ
μεταφερονται στο 4ΕΡΓ την ώρα και μέρα.

-----
οι εργαστηριακες ομαδες 6,7και 8
<<4-Θέματα Προγραμματισμού Διαδικτύου>> 
μεταφερονται στο 3ΕΡΓ την ώρα και μέρα.

11/2/2019
οι εργαστηριακες ομαδες 2 και 3
<<4-Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος>> με τον κο ΜΑΡΙΑ
μεταφερονται Πεμπτη 10.00-12.00 και 12.00-14.00 αντιστοιχα στον 3ΕΡΓ

8/2/2019
Αναρτηση προγραμματος Θεωρειών-Εργαστηρίων
ΕΑΡΙΝΟ (8/2/2019 1η Έκδοση)

Γραμματεία

  • Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής, ΣΤΕΦ, Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμίο, Ηράκλειο, Κρήτη 71500
  • Τηλ: 2810-379716, 2810-379795, 2810-379853
  • Fax: 2810-379717
  • E-mail: secretariat@ie.teicrete.gr
  • Website: http://www.ie.teicrete.gr

Εργαστήρια

  • Τηλ: 2810-379776
  • Τηλ: 2810-379708